Coleman Comfort Bed 189 x 65 x 17cm

Velikost
189 x 65 cm

• správná velikost
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Trochu jsem se bál, že to svoji hmotností servu a ráno se probudím na protoržené matraci. S potěšením jsem ráno zjistil, že to matrace přežila, nikde nic neuchazelo a já se docela obstojně vyspal. Čili dietu mohu odložit

• , zakoupeno v 4camping

Neodolal jsem a hned druhý den vyzkoušel-super.

Dětské
Velikost
189 x 65 cm

Nafukovací matrace Coleman Comfort Bed Compact Single je pohodlná nafukovací matrace s příjemným semišovým povrchem, vyrobená z PVC odolného vůči nechtěnému propíchnutí, je ideální pro rodinnou turistiku v kempu i přespání doma.

• Airtight® systém s dvojitým DoubleLock™ ventilem zabezpečuje dokonalou těsnost a zabraňuje postupnému unikání vzduchu.
  • Prstencové výztuhy přispívají k pohodlnějšímu spánku.
  • Dvě oddělené vzduchové komory ve verzi pro dvě osoby omezují nepříjemné houpání matrace při pohybu jedné z osob.
  • Verze Compact jsou vhodné pro stany s užší ložnicí.
  • Praktickým doplňkem pro nafukování i vyfukování matrací na cestách je Coleman 12V Quickpump, kterou lze připojit k autozapalovači.

Propracovaný systém těsnění Double Lock™ Valve

Systém svařeného dvojitého ventilu vytváří matraci, který neuchází. Díky tomu je nafukování a vyfukování rychlé a jednoduché.

Součástí balení je opravná sada, přepravní obal

Odolnost vůči propíchnutí

Silný polyester nalaminovaný na pružném PVC dělá matraci odolnější vůči propíchnutí.

•     Rozměry: 189 x 65 x 17 cm
  •          Nosnost: 148 kg
  •          Ventil: DoubleLock™ventil
  •          Počet prstenců: 24
  •          Materiál: heavy duty PVC
  •          Hmotnost: 1,3 kg

• správná velikost

• , zakoupeno v 4camping

Neodolal jsem a hned druhý den vyzkoušel-super.

• , zakoupeno v MALL.CZ

postačující rozměr i kvalita lůžka pro kempování.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Běžnou elektrickou vzduchovou pumpu nelze použít

Běžná elektrická vzduchová pumpa se nehodí- i když má několik adaptérů na nasunutí do nafukovacího otvoru matrace, žádný se průměrově nehodí. Výrobce uvádí, že je nutné použít pouze jejich originální pumpu. To ale prodejce nikde v popisu neuvádí ( úmyslně ?).

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

Potřeboval jsem menší ale kvalitní.. zatím splňuje :)
    Dobře se mi nafoukává i ústy.

• , zakoupeno v Altisport

Ojednala jsem si nafukovací matraci a když jsem si jí přišla vyzvednout, bylo mi řečeno, že k ní pořebuji zvláštní pumpu. Vybrala jsem si na prodejně jinou matraci, se kterou jsem spokojená.