Intex Outdoor Prestige Downy Full 66968 - 191 x 137 x 22 cm

273 kg
Délka
191 cm

• , zakoupeno v MARIMEX.cz

Ještě jsem to nevyzkoušel. Požadavek na odpovědi recenzí by měl být dotazován až s delším časovým odstupem a ne hned po koupi.

• spí se na ní docela dobře
    • není nad pořádnou postel :-)

Pro mě jen na nouzové přespání. Po třech dnech bych ji nejradši rozšlapal, ale pořád lepší než karimatka!!!

• , zakoupeno v Nafukovací

• Kvalitní postel pro sezonní přespání . Vhodné pro nečekané návštěvy, stany ap. Kvalita odpovídá ceně.
    • Zatím nic .

Šířka
137 cm
Nosnost
273 kg
Délka
191 cm

Postel má kvalitní, příjemný semišový povrch. Postel je bez obsahu ftalátů. Nafukovací postel obsahuje přenosnou pumpu na 6 baterií typu C (nejsou součástí balení). Rozměry postelí INTEX uvedené na obalu udávají přibližné rozměry postele v nafouknutém stavu. Před měřením postele se ujistěte, že je postel správně nafouknutá. Ujistěte se rovněž, že do celkových rozměrů započítáváte veškeré výstupky z povrchu (podhlavník atp.).Všechny udané rozměry jsou přibližné (+/-) a jsou ovlivněné fyzikálními jevy - tlakem, teplotou okolního prostředí atp. Z výše uvedených důvodů můžete naměřit odlišné hodnoty než ty, které jsou uvedené na obalu.Technické údaje:Materiál: PVC + Semiš, technologie I-BeamBarva: ZelenáMax. počet osob: 2Délka: 191 cmŠířka: 137 cmVýška: 22 cmNosnost: 273 kgRozměry balení:1 ks zabaleného zboží: 37x31x12 cm, 4,5 kgObsah balení:1x nafukovací postel přenosná pumpa

• spí se na ní docela dobře
    • není nad pořádnou postel :-)

• , zakoupeno v Nafukovací

• Zatím nic .

• , zakoupeno v Bazen online

• materiál, kvalita
    • doba nafukování bez pumpičky

kvalitní a cenově dostupná nafukovací matrace

• doporučuji

spokojenost

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• vhodné pro návštěvy a občasné přespání
    • my používáme jako matraci do stanu
    • spaní jako na vodní posteli

s výrobkem jsme spokojeni
    splnil očkávání

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Rychlé a pohodlné řešení nečekané návštěvy.Osobně jsem vyzkoušela dobře se na ní spí.Doufám,že dlouho vydrží.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

Pro příležitostné přespání

• , zakoupeno v vsevyhodne.cz

• Levná a praktická nouzová postel.
    • Trochu mi vadí absence českého návodu na používání a údržbu a gumový zápach ale to je u nových výrobku z tohoto materiálu normální.

Potřeboval jsem levnou a praktickou nouzovou matraci na dovolenou. A tento výrobek splňuje zadání.
    Rozhodně bych ji svým přátelům doporučil.